ART / Oil paintings / Oil painting 15475061
nr 1547 5061
Ã…ke Wilhelm Andersson
(1922-1988), Sverige
Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. Abstrakt. Signerad Ã…WA. Oil on canvas, ej ramad, 43x58 cm, unframed,
OIL PAINTING, Abstrakt. Signerad ÅWA. Olja på duk, ej ramad, 43x58 cm, oramad
Ã…ke Wilhelm Andersson, Swedish painter, born 1922, dead 1988.
SEK 300
Monday June 12 2023
at 18:18:52
250 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
250 kr (Robot)
Ã…ke Wilhelm Andersson
Read more about Ã…ke Wilhelm Andersson